کاسپین

انتخاب سیستم دزدگیر مناسب


۱۱ خرداد انتخاب سیستم دزدگیر مناسب

طول عمر بالاتر و عملکرد بهتر

لوازم جانبی سیستم های دزدگیر فروشگاهی  کیفیت ها و در نتیجه قیمت های متفاوتی دارند.

اگرچه در ظاهر فرق چندانی ندارند اما تفاوت های اساسی بسیاری دارند.شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین اساس کار خود را در تهیه بهترین لوازم جانبی و گیت دزدگیر فروشگاهی بنا نهاده است. تگ ها از مهمترین لوازم جانبی مربوط به سیستم های دزدگیر فروشگاهی بشمار می روند. انتخاب تگ مناسب همواره یکی از دغدغه های خریداران سیستم های دزدگیر است. درا انتخاب تگ باید دقت داشت که جنس سیم پیچ  داخل تگ دزدگیر فروشگاهی باید مس باشد. و همچنین خازن موجود در آن نیز باید کیفیت مرغوب داشته  باشد. این امر نه تنها باعث طول عمر بیشتر تگ های دزدگیر فروشگاهی  می شود بلکه موجب بهبود چشمگیر عملکرد آن نیز است.

تفاوت تگ دزدگیر با کیفیت بالا زمانی بارز می شود که محیط  فروشگاه بسیار پر نویز باشد در این حالت اگر تگ دزدگیر فروشگاهی  جنس مرغوب نداشته باشد در این محیط دوچار مشکل شده و در نهایت منجر به دزدی از فروشگاه می گردد.

حفاظت از تمامی محصولات

شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین اقدام به واردات انواع تگ های دزدگیر نموده است تا خریداران محترم بتوانند با توجه به محصول خود بهترین و مناسب ترین تگ دزدگیر را انتخاب نمایند.

تگ ها ی دزدگیر شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین همچینین در رنگ ها و سایز ها و قفل های متنوع موجود است که می توانند تمامی اقلام از پوشاک گرفته تا لوازم منزل، کیف و کفش و خوار و بار را پوشش دهد.

همچنین شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین این امکان را برای مشتریان گرامی قرار داده است که در صورت سفارشات بالا بتوانند لوگوی خود را بر روی تگ ها و لیبل ها چاپ نمایند.

 

تیم فنی شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین متشکل از افراد بسیار مجرب است که توانایی نصب و راه اندازی  سیستم های دزدگیر مختلف را در سخت ترین شرایط دارد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه