کاسپین

دزدگیر | دزدگیر فروشگاهی


۱۸ آبان دزدگیر | دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی

انواع دزدگیر و دزدگیرهای فروشگاهی

سیستم دزدگیر ; انتخاب تعداد آنتن های مورد نیاز برای یک فروشگاه به عوامل مختلفی بستگی دارد.

سیستم دزدگیر فروشگاهی را می توان به صورت تک آنتن، جفت آنتن و یا چند آنتن استفاده نمود.

دزدگیر فروشگاهی

سیستم های دزدگیر فروشگاهی

سیستم دزدگیر تک آنتن به دستگاهی گفته می شود که فقط به یک آنتن نیاز دارد تا در جلوی فروشگاه قرا ر گیرد که به برد این سیستم دزدگیرtransceiver گفته می شود. سیستم دزدگیر تک آنتن را هم می توان در وسط درب خروجی و هم در کنار درب خروج قرار داد. میدان تشخیص سیستم دزدگیر تک آنتن از هر دو طرف و با یک فاصله مساوی می باشد. نویز پذیری سیستم دزدگیر تک آنتن در مقایسه با سیستم های جفت آنتن بیشتر و در نتیجه قدرت و ضریب اطمینان آنها کمتر است. از جمله موارد استفاده سیستم دزدگیر فروشگاهی تک آنتن، محافظت از درب های خروجی بزرگ با هزینه کمتر می باشد ( به جای استفاده از دو یا سه آنتن تنها می توان از یک سیستم دزدگیر تک آنتن استفاده نمود ). سیستم دزدگیر تک آنتن FEER شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین می تواند از هر طرف در شرایط ایده آل ۳۰/۲ متر محافظت نماید و در صورتی که در وسط درب خروجی قرار گیرد، قادر به حفاظت از۶۰/۴ متر است. ( در صورت استفاده از تگ های بزرگ و قوی روی اجناس فروشگاه )

سیستم دزدگیر فروشگاهی تک آنتن برای محافظت از اشیایی که بر روی آن ها به جای تگ از لیبل استفاده شده ، مناسب نیستند زیرا در بسیاری از موارد لیبل را می سوزانند و یا قادر به تشخیص فرکانس دقیق آن نمی باشند.

سیستم دزدگیر فروشگاهی دو آنتن (Dual Pedestal) به دستگاهی گفته می شود که دارای دو آنتن بمنظور محافظت از درب خروج می باشد. که به طور معمول در این نوع سیستم های دزدگیر فروشگاهی یکی از آنتن ها نقش فرستنده و دیگری نقش گیرنده را بازی می کند. دقت سیستم دزدگیر دو آنتن بسیار بیشتر از سیستم دزدگیر تک آنتن می باشند و همچنین میزان نویز پذیری آن کمتر است. دزدگیر FEER شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین هم به صورت تک آنتن و هم به صورت دو آنتن قابل نصب است. سیستم های دزدگیر FEER شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین قادر است در شرایط ایده آل و با استفاده از تگ های بزرگ تا فاصله۵٫۲۰ متر از درب خروجی فروشگاه شما محافظت نماید.

سیستم دزدگیر FEER همچنین برای محافظت از کالاهایی که بر روی آنان تگ یا لیبل نصب می شود بسیار مناسب است، اما باید به این نکته توجه داشت که هنگامی که برای محافظت کالا از لیبل استفاده شود، فاصله گیت این سیستم نیز باید کمتر شوند زیرا لیبل ها به مراتب از تگ ها ضعیف تر می باشند.

سیستم دزدگیر سه آنتن به دستگاهی گفته می شود که دارای ۳ آنتن برای محافظت از درب خروج فروشگاه است. در سیستم های دزدگیر شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین نحوه ی چیدمان سیستم های دزدگیر به این شکل است که یک آنتن فرستنده (Transmitter Antenna) در وسط درگاه قرار می گیرد و دو آنتن گیرنده (Receiver Antenna) در طرفین این آنتن (معمولا به فاصله حد اکثر ۱/۵ متر از آنتن فرستنده) نصب می شوند. در این صورت با بهره گیری از این چیدمان می توان حد اکثر ۳ متر از درگاه خروجی فروشگاه را به نحوه بسیار موثری محافظت کرد.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر  در رابطه به صفحه محصولاتسایت شرکت کاسپین مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه