کاسپین

انواع دزدگیر های فروشگاهی


۰۳ بهمن انواع دزدگیر های فروشگاهی

انواع دزدگیر فروشگاهی

سیستم های حفاظتی AM

سیستم های AM تنها در فرکانس ۵۸khz وجود دارند. گیت های دزدگیر AM نسل جدید ترین از سیستم های دزدگیر فروشگاهی می باشند و مزیت این نوع سیستم ها نسبت به سیستم های RF به مراتب بیشتر است.

مزایای گیت های دزدگیر AM

.۱ سیستم های دزدگیر AM با یکدیگر تداخل زیادی ندارند و قابلیت این را دارند که با سیستم های مجاور خود سینک (sync)شوند. به همین علت سیستم های دزدگیر AM گزینه ی بسیار مناسبی برای مجتمع های تجاری و یا فروشگاه ها با ورودی های بزرگ که نیاز به استفاده از چندین آنتن را دارند، به شمار می آیند.

.۲ سیستم های دزدگیر AM نسبت به سیستم های ضد سرقت RF محدودیت کمتری دارند و به راحتی خنثی نمی شوند و گزینه مناسبی برای استفاده بر روی فلزات و آلومنیوم می باشند. ، به طور مثال در فروشگاه های آرایشی و بهداشتی سیستم های دزدگیر AM گزینه ی بسیار مناسبی می باشند.

.۳ فاصله تشخیص سیستم های AM به مراتب بیشتر از سیستم های دزدگیر RF است ، به همین دلیل برای فروشگاه های که ورودی بزرگ دارند و تمایل به استفاده از تعداد آنتن های کمتری در ورودی خود هستند بسیار مناسب تر از سیستم هایRF می باشند.

.۴ سیستم های تک آنتن AM به وسیله سیستم های جفت آنتن خنثی نمی شوند بلکه به راحتی به تمامی سیستم های دزدگیر تک آنتن و یا جفت آنتن سینک (sync) می شوند.

معایب سیستم های AM

.۱ اگر چه سیستم های AM بسیار ایمن تر از سیستم های دزدگیر RF هستند ، اما به دلیل قیمت بالاتر آن هنوز هم برخی فروشگاه ها تمایل به استفاده از سیستم ها RFM را دارند.

.۲ لیبل های سیستم های AM تنها در چند شکل محدود در بازار موجود می باشند و علاوه بر آن انعطاف پذیر نیز نمی باشند. به همین علت برای استفاده بر روی همه کالاها مناسب نمی باشند

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه