کاسپین

بهترین و مناسب ترین سیستم دزدگیر را برای فروشگاه خود را انتخاب کنیم.


۱۴ تیر بهترین و مناسب ترین سیستم دزدگیر را برای فروشگاه خود را انتخاب کنیم.

چگونه بهترین و مناسب ترین سیستم دزدگیر را برای فروشگاه خود انتخاب کنیم.

از محبوب ترین و رایج ترین دزدگیر های فروشگاهی می توان به گیت های دزدگیر RF و AM اشاره کرد. تکنولوژی بکار رفته در هر یک از این سیستم های دزدگیر متفاوت است. در نتیجه کارایی و قیمت این نوع گیت های دزدگیر فروشگاهی نیز با هم تفاوت دارد.

تفاوت ها

  1. تکنولوژی کارآمدی          ۳٫ قیمت              ۴٫ پایداری

گیت دزدگیر فروشگاهی RF

سیستم های دزدگیر RF عموما بین فرکانس ۱٫۷۵ تا ۹٫۵ مگا هرتز قرار دارند. البته فرکانس استاندارد سیستم های دزدگیر RF 8.2 مگاهرتز است. دلیل تعدد فرکانس در این نوع سیستم های دزدگیر عمدتا به خاطر تداخل برد های هم فرکانس می باشد به این معنی که قرار دادن دو سیستم دزدگیر RF با یک فرکانس مشابه در فاصله کمتر از ۱۰ متر مشکل ساز است. بنابراین این نوع سیستم های دزدگیر غالبا برای مراکز خرید با تعداد فروشگاه های بالا چندان مناسب نیستند.

لیبل های دزدگیر های فروشگاهی RF در مقایسه با لیبل های گیت های دزدگیر دیگر قیمت مناسب تری دارند.به همین دلیل برای فروشگاه های مانند هایپر مارکت ها، کتاب فروشی ها و خرده ریز فروشی ها که در ماه میزان بالایی لیبل نیاز دارند بسیار مناسب تر از سایر گیت های دزدگیر می باشند.

گیت های دزدگیر AM

سیستم های دزدگیر AM با فرکانس ۵۸ کیلو هتز کار می کنند. علت تک فرکانس بودن این نوع سیستم ها ی دزدگیر این است که عمدتا با سیستم های مجاور خود تداخل بسیار کمتری نسبت به سیستم های RF دارند بنابراین برای مراکز خرید بزرگ که تعداد فروشگاه در آن زیاد است، این نوع سیستم های دزدگیر فروشگاهی بسیار مناسب تر اند. از دیگر مزیت های سیستم دزدگیر فروشگاهی  AM مکانیزم بکار رفته در ساخت لیبل های آن است  که بر خلاف لیبل های سیستم دزدگیر RF با آلومنیوم و ورقه های آنادایز خنثی نمی شوند. بنابراین گزینه بسیار مناسب برای فروشگاه های آرایشی و بهداشتی بشمار می روند. از دیگر مزیت های گیت های دزدگیر AM این است که تگ ها این نوع سیستم های دزدگیر بر خلاف تگ گیت های دزدگیر RF با موبایل خنثی نمی شود.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه