کاسپین

دزدگیر سوری فروشگاه ها فایده دارد یا ندارد!


۰۵ بهمن دزدگیر سوری فروشگاه ها فایده دارد یا ندارد!

دزدگیر سوری فروشگاه ها فایده ای دارد یا ندارد !

طی چند سال اخیر که دزدگیرها و دوربین های فروشگاهی جهت ارتقا امنیت فروشگاه ها به بازار عرضه شدند، بسیار از آمارهای و ریسک های مروبط به دزدی از فروشگاه های کوچک و بزرگ کاهش یافته است. این موضوع رغبت مدیران و مالکان فروشگاه ها را به استفاده بیشتر از گیت های فروشگاهی بیشتر نمود تا جایی که همه فروشگاه ها امروزه مجهز به سیستم دزدگیر فروشگاهی و همچنین دوربین های مدار بسته قوی هستند.

در این میان برخی از مدیران با توجه به هزینه زیادی که در پاره ای مواقع توجیه نداشت، اقدام به نصب ماکت گیت های فروشگاهی و حتی فریم دوربین بدون پشتیمانی واقعی امنیتی نمودند. این موضوع باز هم بازخورد مثبت داشت و تأثیرات مستقیم بر روی مواردی داشت که مدیران به دنبال آن بودند. اما در سال های اخیر گویا این حنا رنگی ندارد! یعنی بسیاری از دزدان حرفه ای روش هایی را جهت شناسایی آنکه آیا دزدگیر فروشگاهی و دوربین واقعی است یا خیر را شناسایی نموده اند و دیگر نمی توان با اتکا به دزدگیرهای سوری در فروشگاه امنیت ایجاد نمود. این موضوع در گذشته به نحوی بود که حتی برخی افراد تنها اقدام به نصب برگه “این مکان مجهز به دوربین مدار بسته و دزدگیر و یا گیت فروشگاهی است” می نمودند اما هم اکنون پیشنهاد کارشناسان ما بر این است که دیگر با توجه به افزایش ارزش بهای انبارها و موجودی فروشگاه ها و همچنین آگاهی دزدان از سیستم ها و دزدگیرهای سوری بهتر است فروشگاه ها مجهز به سیستم دزدگیر فروشگاهی باشند تا ریسک از دست دادن موجودی خود را به حداقل برسانند.

اگر گیت فروشگاهی شما به صورت صحیح عمل کند و به صورت دوره ای مورد بازدید متخصصان ما قرار گیرد، همواره می توانید مطمئن باشید که احتمال دزدبری محصولات از فروشگاه تان به صفر خواهد رسید. اگر دزدگیر فروشگاهی به صورت حرفه ای نصب ، بازرسی و نگهداری نشود، شما امکان وقوع دزدی را در فروشگاه خود بالا برده اید. پس بهتر است با درج تاریخ های مهم مانند تاریخ بازدید های دوره ای از وقوع مشکلات آتی خودداری نمایید.

شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین تمامی تلاش خود را در عرضه کالاها با کیفیت بالا و همچنین پشتیبانی معتبر نموده است.

آنتن چوبی AM

آنتن چوبی AM

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه