کاسپین

دزدگیر مغازه


۱۳ دی دزدگیر مغازه

دزدگیر مغازه یا سیستم اعلام سرقت فروشگاهی سیستمی است که به صاحبان فروشگاه ها کمک می کند با صرف هزینه ، وقت کمتر و ضریب اطمینان بالاتر مانع از خروج اجناس مغازه به صورت غیر قانونی شویم.دزدگیر مغازه عموما متشکل از  یک ، دو و یا چند آنتن می باشد که در جلوی درب خروج فروشگاه قرار می گیرد و هر گاه کالای داخل فروشگاه که دارای تگ یا لیبل هم فرکانس دستگاه باشد از محدوده ی مشخصی از دستگاه عبور کند، دزدگیر مغازه شروع به آژیر کشیدن می کند و کارمندان فروشگاه را از خروج کالا مطلع می نماید.

دزدگیر مغازه - دزدگیر فروشگاهی

سیستم اعلام سرقت فروشگاهی ( دزدگیر مغازه )  در شکل های مختلف با طرز کار متفاوتی در بازار عرضه می شود. برد آنتن دزدگیر مغازه بسته به نوع آن می تواند بیرون یا درون آنتن قرار گیرد. ولی ساز و کار انواع سیستم ها تقریبا به این گونه می باشد که تگ یا لیبل از پیش بر روی کالاها نصب می شود و این نوع تگ ها اگر در جنس مرغوب ارائه شوند به راحتی و با ابزار رایج در بازار قابل جدا شدن از کالا نمی باشد . وظیفه صندوق دار در فروشگاه این است که هنگام خروج کالا به صورت مجاز لیبل آن را خنثی یا تگ آن را جدا کنند اما در صورتی که کالا به صورت غیر مجاز از دزدگیر مغازه ( گیت فروشگاهی) عبور کند ، دستگاه شروع به آژیر کشیدن می کند.

دزدگیر های مغازه (گیت های دزدگیر فروشگاهی) ساخت کشور ها و کارخانه های مختلفی می باشند و شکل ظاهری آن ها نیز با هم متفاوت است ؛ بنابراین دزدگیر مغازه ها با قیمت های مختلفی در بازار موجود می باشد. تگ ها ولیبل ها ی دزدگیر مغازه ها ( سیستم های دزدگیر فروشگاهی ) نیز با کیفیت ها و قیمت های مختلفی در یازار موجود می باشند که شاید خریداران محترم با نگاه کردن به شکل ظاهری آن ها متوجه تفاوت کیفیت آن ها نشوند پس بهتر است خریداران گرامی از شرکت ها و برندها معتبری اجناس خود را خریداری نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از خرید و نصب دزدگیر مغازه می توانید به سایت شرکت ایرسا کاسپین مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه