کاسپین

سارقین آماتور در مقابل سارقین حرفه ای


۲۵ آبان سارقین آماتور در مقابل سارقین حرفه ای

سارقین آماتور ; سیستم های دزدگیر فروشگاهی یک عامل بازدارنده بسیار مناسب در مقابل سارقین آماتور و محلی محسوب می شوند . سارقین محلی یا همان سارقین آماتور و غیر حرفه ای غالبا با سیستم های دزدگیر و نحوه ی عملکرد آنها آشنای چندانی ندارند و به راحتی با تعبیه گیت دزدگیر فروشگاهی جلوی درب فروشگاه می توان از خروج اجناس داخل فروشگاه توسط سارقین آماتور جلوگیری نمود و البته ممکن است به دلیل وجود سیستم های دزدگیر اصلا ریسک دزدی از فروشگاه را نکنند . اما سارقین حرفه ای با استفاده از روش های متعددی می توانند تگ ها را از محصول جدا یا آن ها را خنثی کنند . یکی از روش های خنثی کردن تگ ها، قراردادن آن ها در کیفی است که تمامی آن از آلومنیم پوشیده شده است . اگر چه ممکن است دزد های حرفه ای فراموش کنند بعضی از تگ ها را جدا یا خنثی کنند ، اگر فروشندگان تگ ها را در محل مناسبی از محصول جاسازی یا پنهان نمایند ( برای مثال برخی از تولید کنندگان تگ ها و یا لیبل ها را در هنگام تولید محصول ، در قسمت داخلی آن جاسازی می نمایند که به هیچ عنوان قابل تشخیص و یا جدا نمودن توسط سارقین حرفه ای نمی باشند . )سارقین آماتور - دزدگیر فروشگاهی - گیت دزدگیر

همچنین فروشندگان می توانند از تگ های جوهری نیز استفاده نمایند که امکان جدا نمودن آنها از روی محصول به مراتب کمتر از تگ های معمولی است .

البته این امکان نیز وجود دارد که سارقان در هنگام جدا یا خنثی نمودن تگ ها، توسط کارکنان فروشگاه رویت شوند .

از طرف دیگر حمل لوازم مربوط به دزدی در بسیاری از کشورها جرم محسوب شده و با افرادی که این لوازم را به همراه دارند مانند سارقان برخورد می شود .

اگر چه بسیاری از سارقان حرفه ای می توانند تگ های دزدگیر را جدا یا خنثی و از فروشگاه دزدی کنند ، ولی طبق تحقیقات شرکت کاسپین مشخص شده است این سارقان کمتر ریسک کرده و از فروشگاه های مجهز به سیستم های دزدگیر فروشگاهی دزدی کنند . در عوض آن که برای راحتی کار خود فروشگاهی را که فاقد سیستم دزدگیر می باشد ، انتخاب می کنند.

در خلاصه حتی ارزان قیمت ترین سیستم های دزدگیر فروشگاهی قادر به تشخیص سارقین آماتور و محلی می باشد و سیستم های دزدگیر پیشرفته قابلیت تشخیص درصد قابل توجهی از سارقین آماتور را دارند اما درصدی از سارقین باقی می ماند که حتی با وجود سیستم های دزدگیر می توانند از فروشگاه ها دزدی کنند .

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه استفاده و خرید گیت دزدگیر فروشگاهی به سایت کاسپین مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه