کاسپین

سیستم های دزدگیر فروشگاهی (گیت های دزدگیر)


۲۷ آبان سیستم های دزدگیر فروشگاهی (گیت های دزدگیر)

سیستم های دزدگیر فروشگاهی به منظور جلوگیری از سرقت اجناس از فروشگاه ها، کتاب از کتابخانه ها و یا لوازم موجود در دفاتر و یا ساختمان ها بکار می رود ، که برای هر یک از لوازم بالا باید از تگ یا لیبل مخصوص به آن استفاده نمود. تگ ها و لیبل های موجود در اجناس فروشگاه ها ، پس از اینکه توسط فروشنده چک شدند ، جدا یا خنثی می شوند. جلوی درب خروج فروشگاه ها یک یا دو آنتن قراردارد که اگر تگ ها و یا لیبل ها به درستی جدا یا خنثی نشوند ، شروع به آژیر کشیدن می کنند. در برخی فروشگاه های بزرگ از این سیستم های دزدگیر فروشگاهی جلوی درب سرویس های بهداشتی نیز استفاده می شود تا اگر شخصی بدون پرداخت مبلغ جنس، آنرا به سرویس بهداشتی برد و سعی در جدا کردن تگ یا لیبل نمود ، به فروشنده هشدار می دهد. برای اجناس گران قیمت که احتمال سرقت آنها زیاد باشد به جای تگ از رت استفاده می شود.سیستم های دزدگیر فروشگاهی - سیستم های ضد سرقت

هزینه های خرید سیستم های دزدگیر فروشگاهی

قیمت سیستم های دزدگیر فروشگاهی بسته به نوع، برند و کشور سازنده آن بسیار متفاوت می باشد. برای فروشگاه های کوچک می توان از سیستم های تک آنتن استفاده نمود که قیمت آن معمولا بین ۱ میلیون تا ۵ میلیون تومان است . قیمت تگ ها نیز بسته به نوع سیم پیچ و جنس رویه آن متفاوت می باشد و معمولا بین ۳۰۰ تا ۱۲۰۰ تومان است . هر چقدر سیستم دزدگیر امکانات بیشتری داشته باشد و یا ساخت کشور معتبرتری باشد، قیمت آن به مراتب بالاتر است.

انواع سیستم های دزدگیر فروشگاهی ( گیت فروشگاهی) : 

۱- سیستم های EM (electromagnetic)

۲- سیستم های AM (acoustic magnetic)

۳- سیستم هایRF9 (radio frequency)

جداکننده  :

دستگاه جدا کننده برای جدا کردن تگ های مربوط به گیت فروشگاهی استفاده می شود. نوع جدا کننده بستگی به نوع و شکل تگ دارد . هر فروشگاهی که مجهز به سیستم دزدگیر فروشگاهی است باید نهایت تلاش خود را در نگهداری از جدا کننده کننده انجام دهد زیرا بسیاری از افراد سود جو با برداشتن دستگاه جدا کننده اقدام به سرقت از فروشگاه ها را می کنند. برخی از دستگاه های جدا کننده در خود یک سیستم هشدار دهنده دارند که با برداشتن آن ، شروع به آژیر کشیدن می کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سیستم های دزدگیر فروشگاهی می توانید به صفحه محصولات سایت کاسپین مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه