کاسپین

مزایای سیستم های دزدگیر کاسپین


مزایای سیستم های دزدگیر کاسپین - گیت فروشگاهی

۱۸ آذر مزایای سیستم های دزدگیر کاسپین

مزایای سیستم های دزدگیر کاسپین موضوع اصلی این نوشتار می باشد ، سرقت از فرو شگاه ها و یا قابل اعتماد نبودن کادر فروشگاه از جمله مشکلاتی است که تمامی فروشگاه ها با آن سر و کار دارند.

سیستم های دزدگیر فروشگاهی راه حل مناسبی برای این مشکل بشمار می روند. در فروشگاه های که مجهز به سیستم دزدگیر فروشگاهی می باشند مشتریان گرامی می توانند با آزادی از اجناس فروشگاه دیدن فرمایند و از طرف دیگر اگر سارقی فرصت طلب قصد سرقت از فروشگاه را داشته باشد توسط آنتن های موجود در جلوی درب فروشگاه مشخص می شود.مزایای سیستم های دزدگیر کاسپین - گیت فروشگاهی

در حقیقت تگ ها و لیبل های دزدگیر کاسپین جزء مزایای سیستم های دزدگیر کاسپین می باشد و  از تمامی اجناس موجود در فروشگاه حفاظت می کند. اجناس با ارزش مانند لباس های گران قیمت توسط لیبل های دزدگیر کاسپین قابل حفاظت می باشند. با استفاده از مزایای سیستم های دزدگیر کاسپین دیگر نیازی به استخدام تعداد زیادی نیرو جهت محافظت از فروشگاه ها نمی باشد.

مزایای سیستم های دزدگیر کاسپین و تگ زدن در مبدا (sorce tagging)

تگ زدن محصولات در هنگام تولید و قبل از ورود به فروشگاه مزایای مختلفی دارد از جمله ، کاهش امکان جدا نمودن آن از محصول ، راحتی پرو کردن لباس ها توسط مشتریان و…

هنگامی که لیبل ها و یا تگ ها در هنگام تولید لباس در آنها قرار گیرد امکان مخفی کردن تگ ها و یا لیبل را به ما می دهد و در این حالت ضریب امنیت محصول بالا تر می رود زیرا سارقین به راحتی نمی توانند تگ ها و یا لیبل ها را تشخیص دهند و یا آنها را از محصول جدا کنند.

لیبل های مربوط به سیستم های AM بر روی فیل و برخی فلزات کا ر می کنند. شکل ظاهری آنها باریک تر از لیبل های RF می باشد که در زمینه های زیر فابل استفاده است:

۱٫پوشاک

 1. لوازم آرایشی بهداشتی
 2. لوازم صوتی تصویری
 3. کالاهای عمومی
 4. اسباب بازی
 5. لوازم ورزشی
 6. کتاب
 7. باتری
 8. لوازم الکترونیکی
 9. مواد غذایی
  شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سیستم های دزدگیر فروشگاهی به صفحه اصلی محصولات در سایت شرکت ایرسا کاسپین مراجعه کنید.
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه