کاسپین

مزایای سیستم ها دزدگیر AM


۲۶ دی مزایای سیستم ها دزدگیر AM

مزایای سیستم ها دزدگیر AM شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین نسبت به سایر سیستم های AM

  1. سیستم های دزدگیر AM شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین با بهترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب و گارانتی معتبر در خدمت مشتریان گرامی قرار می گیرد.
  2. اگرچه به دلیل نوع سیم پیچ به کار رفته در سیستم های AM نمی توان آنها را در شکل های مختلفی ارائه داد، اما شرکت کاسپین با بهره گیری ازکادر فنی مجرب خود که بیش از ۱۵ سال در زمینه فعال بوده اند و همچنین کاملترین دوره های آموزشی را در معتبر ترین برند ها گذرانده اند موفق به ساخت بیش از ۱۰ مدل از آنتن های AM شده اند که تمامی سلیقه های موجود در بازار را در بر می گیرد.
  3. سیستم های دزدگیر AM شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین مجهز به ریموت کنترل می باشد که برای مشتریان گرامی این امکان را میسر می سازد که در هر هنگام از شبانه روز و به راحتی بتوانند سیستم های خود را تنظیم و عیوب آن را بر طرف سازند.

مزایای سیستم های دزدگیر RF شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین نسبت به سایر سیستم های RF

  1. بسیاری از برد های RF موجود در بازار آنالوگ می باشند که معایب بسیاری از جمله بوق خطا، نقطه کور فراوان، تداخل شدید با سیستم های مجاور و تاثیر پذیری فراوان از دمای محیط را دارند.اما برد های rf شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین دیجیتال می باشد که علاوه بر قوی تر بودن هیچ یک از معایب ذکر شده را ندارند.
  2. شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین به عنوان بزرگترین وارد کننده سیستم های حفاظتی، متنوع ترین فرکانس های سیستم RF را دارد که این امکان را فراهم می سازد که حتی در مراکز خرید نیز بتواند سیستم های RF خود را با امنیت تمام نصب و راه اندازی نمایید.
  3. از آنجا که شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین سیستم های دزدگیر خود را از معتبر ترین برندهای اروپایی و آمریکایی تهیه می نماید لذا بر خلاف سیستم های RF موجود در بازار سیستم های RF این شرکت در مقابل نوسانات و نویز های محیطی بسیار مقاوم تر و ایمن تر می باشند.
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه