کاسپین

مواردی خصوص گیت دزدگیر فروشگاهی که همه باید بدانند


۱۱ آبان مواردی خصوص گیت دزدگیر فروشگاهی که همه باید بدانند

مواردی خصوص گیت دزدگیر فروشگاهی که همه باید بدانند

۱- وظیفه اصلی گیت دزدگیر فروشگاهی اعلام نزدیک شدن تگ ها به درب خروج فروشگاه ها می باشد ، ضمنا در بعضی موارد به دلیل نزدیک بودن کالا به گیت دزدگیر فروشگاهی ، گیت آلارم می دهد، سعی کنید به صورت معمول اجناس در فاصله ۱٫۵ متری با گیت قرار گیرند. همچنین سعی کنید تگ های باز شده از اجناس فروخته شده را با فاصله سه متری از درب و گیت قرار دهید.

۲- چنانچه گیت دزدگیر فروشگاهی در هنگام عبور افراد به صدا در آمد لطفا موارد زیر را کنترل نمایید و اکید زود قضاوت نکنید.

الف) ممکن است یکی از اجناس توسط مشتریان خریداری شده است و شما فراموش کرده اید که تگ آن را خنثی و یا جدا کنید.

ب) ممکن است به همراه بعضی از مشتریان وسایلی باشد که دارای مدار الکترونیکی است و عملکردی مشابه تگ ها دارند

ج)وجود نویز در حوالی دستگاه

۳- شما می توانید با دور نمودن وسایلی که مدارات الکترونیکی دارند و یا وسایلی نظیر سیم ها و کابل های فلزی و سیستم های صوتی میزان نویز دستگاه را کاهش دهید و عملکرد آن را افزایش، همچنین چنانچه بعد از نصب دستگاه گیت فروشگاهی مجبور به تعمیرات سیستم ها و کابل های فروشگاهی شدید فاصله استاندارد آن را با گیت دزدگیر حتما رعایت کنید، زیرا سیم های حامل جریان بر روی دستگاه نویز می اندازند و عملکرد دزدگیر فروشگاهی را تحت تاثیر قرار خواهند داد.

۴- افرادی که در نصب گیت دزدگیر فروشگاهی مهارت زیادی دارند کابل ها و اتصالات را به درستی نصب می نمایند، اما در صورت هر گونه خطا و مشکل لطفا با شرکت ایرسا کاسپین تماس حاصل فرمایید.

۵- لازم است بدانید کیفیت دستگاه گیت دزدگیر فروشگاهی شرکت ایرسا کاسپین به تنهایی قابل ارزیابی نمی باشد و هر دستگاه نیازمند تگ های با کیفیت نیز می باشد، لطفا تگ های بی کیفیت را خریداری ننمایید

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه