کاسپین

نحوه عملکرد گیت فروشگاهی و یا دزدگیر لباس


۲۳ شهریور نحوه عملکرد گیت فروشگاهی و یا دزدگیر لباس

نحوه عملکرد گیت فروشگاهی و یا دزدگیر لباس ، برای افرادی که از این محصولات را استفاده می نماید بسیار با اهمیت می باشد تا از نقاط قوت و ضعف این محصول آگاه شوند. مشکل اصلی هنگامی پیش می آید که اجناس فروشگاه کوچک ، فلزی و یا با بسته بندی متالایز باشند ، زیرا چسباندن دزدگیر بر روی این اجناس کار بسیار سختی است ، اما موضوع پایین آمدن میزان سرقت در فروشگاه ها موضوع قابل چشم پوشی نیست ، بنابراین صاحبان فروشگاه تحت هر شرایط به سیستم های گیت فروشگاهی و دزدگیر نیاز دارند .

نحوه عملکرد گیت فروشگاهی و یا دزدگیر لباس به طور کامل با نحوه عملکرد دزدگیرهای معمولی متفاوت است، نحوه عملکرد گیت فروشگاهی و یا دزدگیر لباس به طوری است که بر روی اجناس و یا لباس های داخل هر فروشگاه نصب می شود و برای جدا کردن و خنثی نمودن آن ها یک سیستم جداکننده وجود دارد که تگ مربوط به هر لباس و یا کالا را از آن جدا سازد ، چنانچه اجناس بدون جدا شدن تگ از طریق جداکننده از فروشگاه خارج شوند از طریق آنتن گیت فروشگاهی شناسایی شده و آلارام آن به صدا در می آید.

انواع گیت های فروشگاهی :

گیت های فروشگاهی به دو دسته تقسیم می شوند

  • گیت های فروشگاهی همراه با لیبل : گیت های فروشگاهی همراه با لیبل گیت هایی هستند که به صورت برچسب می باشند و حتما باید قبل از خارج شدن کالا از فروشگاه توسط فروشنده با استفاده از دستگاه های خثنی کننده دی اکتیو شوند .
  • گیت های فروشگاهی سخت : گیت های فروشگاهی سخت گیت هایی هستند از جنس پلاستیک و به رنگ صدف هستند ، که باید قبل از خروج کالا با استفاده از مگنت های جدا کننده از کالا جدا شوند .

به طور کلی گیت های فروشگاهی با توجه به عملکرد خاصشان از طریق آنتن هایی که بر رویشان نصب شده است حافظ اجناس داخل هر فروشگاه هستند و هر گونه سرقت را به فروشنگان خبر می دppهد. لازم به ذکر است که استحکام گیت های فروشگاهی به حدی بالاست که با هیچ ابزاری قابل جداسازی از کالا نیستند.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه