کاسپین

نحوه ی تشخیص گیت دزدگیر AM و سیستم های دزدگیر RF


فاصله بین دو آنتن 180 cm

۱۱ بهمن نحوه ی تشخیص گیت دزدگیر AM و سیستم های دزدگیر RF

 

نحوه تشخیص گیت های دزدگیر AMو سیستم های دزدگیر RF

از متداول ترین گیت دزدگیر فروشگاهی می توان به سیستم های دزدگیر RF و اشاره کرد که هر یک ویژگی های مختلف و کاربردهای متفاوتی دارند . به طور مثال می توان به تفاوت اندازه لیبل های این دو دزدگیر فروشگاهی اشاره کرد. طول لیبل گیت های دزدگیر AM 1.3 سانتی متر است و تنها در شکل مستطیلی  موجود می باشد همچنان از دیگر تفاوت های بین این دو سیستم دزدگیر فروشگاهی می توان به قیمت آن ها اشاره کرد.گیت های دزدگیر RF  در کمتری نسبت به گیت های فروشگاهیAM در بازار موجود می باشد. نکته مهم این است که در بسیاری از موارد با مشاهده تگ و سیستم های دزدگیر نمی توان تفاوت بین این دو سیستم دزدگیر فروشگاهی را متوجه شد در نتیجه مشاهده شده است که سیستم های RF با قیمت دزدگیر های AMدر بازار به فروش رسیده است. تنها راه متوجه شدن تفاوت این دو نوع دزدگیر فروشگاهی در لیبل این دو است. زیرا لیبل های AM به شکل مستطیلی و طول ۱٫۳ سانتی متز می باشد و لیبل های دزدگیر فروشگاهی RF در اندازه های ۴٫۴ و۵٫۵ و۳٫۳ و به شکل های مربعی و یا دایره ای موجود می باشد.

از ویژگی های سیستم های دزدگیر RF می توان به این موضوع اشاره کرد که لیبل های این گیت فروشگاهی بعد از غیر فعال شدنشان قابلیت دوباره فعال شدن را ندارند. این لیبل ها در لوازم التحریر و یا کتاب فروشی ها قابل استفاده می باشند.

از ویژگی های سیستم های دزدگیر AM می توان به این موضوع اشاره کرد که اگر شما با سرعت از بین گیت های AMگذر کنید سیستم دزدگیر AMمی تواند به خوبی تشخیص دهد که لیبل و یا تگ AMاز دستگاه گذر کرده است.این سیستم دزدگیر فروشگاهی دقت بالاتری نسبت به سیستم های فروشگاهی دیگر دارد بنابراین از این گیت دزدگیر می توان در طلا فروشیها ، عینک فروشی ها و لوازم آرایشی و عطر فروشی ها استفاده نمود.

شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین با توجه به ویژگی های سیستم های دزدگیر فروشگاهی ، گیت های دزدگیر AM و RF را با نازلترین قیمت و گارانتی معتبر به شما خریداران محترم عرضه می کند.

تک آنتن گیت دزدگیر چوبی

تک آنتن گیت دزدگیر چوبی

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه