کاسپین

ویژگی های شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین


۰۲ دی ویژگی های شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین

قیمت مناسب

شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین جدیدترین و برترین سیستم های روز اروپا ، آمریکا، کره و چین را با قیمت های بسیار مناسب به مشتریان خود عرضه می کند .

banner_001

واردات تمامی قطعات سیستم ها

شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین همواره سعی دارد تا در صورت امکان تمامی لوازم مربوط به سیستم های قدیمی و جدید موجود در بازار را وارد کند تا در صورت خرابی سیستم های قدیمی هم قابلیت ارائه بهترین خدمات را به مشتریان گرامی داشته باشد .

تنوع سیستم ها

شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین بالاترین قدرت انتخاب را به مشتریان خود ارائه می دهد . زیرا این شرکت نه نتها تمامی سیستم ها را با فرکانس های مختلف موجود دارد بلکه از هر سیستم برد ها و آنتن های مختلفی را نیز عرضه میکند.

این شرکت حتی می تواند اجناس خود را بنابر سفارش مشتریان و سلیقه آنها وارد یا تولید کند.

بالاترین استاندارد

شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین قبل از واردات سیستم های  خود ، ابتدا از سیستم های موجود در بازار نمونه هایی را تهیه نمود و سپس آنها  را از دشوارترین و تخصصی ترین آزمون های مربوط به سیستم های دزدگیر گذراند تا بتواند سیستم های خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود عرضه نماید.

خدمات پس از فروش

شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین حتی پس از فروش سیستم های خود ، با عرضه بهترین خدمات پس از فروش همواره تمامی تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان گرامی را دارد.

تیم متخصص

شرکت اینده سازان ایرسا کاسپین به منظور ارتقاء سطح کیفی خود تمامی مهندسین خود را برای آموزش های لازم در زمینه گیت فروشگاهی به معتبرترین شرکت های اروپایی و آمریکایی نظیر nedap, feer, checkpoint, wg فرستاده است .

سازگاری با محیط

سیستم های دزدگیر شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین مجهز به سیستم  auto sync( سازگاری با محیط به صورت خودکار) هستند که حتی اگر در فروشگاه شما تغییرات برقی جدیدی صورت گیرد، سیستم های دزدگیر کاسپین به راحتی خود را با محیط جدید سازگار می کنند.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه