کاسپین

چگونه سیستم دزدگیر مناسب فروشگاه خود را خریداری کنیم؟


۱۰ بهمن چگونه سیستم دزدگیر مناسب فروشگاه خود را خریداری کنیم؟

چگونه سیستم دزدگیر مناسب فروشگاه خود را خریداری کنیم؟

امروزه تعداد شرکت های فروش گیت فروشگاهی و دزدگیر فروشگاهی بسیار زیاد شده اند. بنابراین انتخاب یک شرکت مناسب کار بسیار دشواری است. برای انتخاب شرکت مناسب خریداران می بایست نه تنها به برند تجاری جنس مورد نظر دقت نمایند بلکه باید توجه زیادی به پشتیبانی، خدمات و رزومه شرکت های فروش گیت های دزدگیر فروشگاهی داشته باشند.

سیستم های دزدگیر فروشگاهی انواع مختلفی دارند که کاربرد هر یک از آنها با دیگری متفاوت است. بنابراین شرکت هایی که تنها یک نوع از سیستم های دزدگیر فروشگاهی را دارند، گاهی سعی در تخریب سیستم های دیگر و تبلیغ سیستم های خود را دارند.بنابر این بهتر است خریداران گرامی شرکت هایی را برای خرید دزدگیر انتخاب نمایند که تمامی سیستم های روز دنیا را داشته باشند تا به دور از هرگونه جهت گیری مشاوره مناسبی برای خرید محصول مناسب را به مشتریان گرامی عرضه نمایند.

شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین از جمله شرکت هایی است که تمامی سیستم های دزدگیر روز دنیا را به مشتریان گرامی عرضه می نماید.کارشناسان فنی این شرکت که کارنامه هایی بسیار درخشانی در نصب و راه اندازی گیت های دزدگیر فروشگاهی را دارند، با توجه به شرایط فروشگاه و همچنین نوع کالاهای موجود در فروشگاه بهترین و مناسب ترین گیت های فروشگاهی را به مشتریان گرامی عرضه می نمایند.

از جمله موارد مهمی که در هنگام خرید گیت های دزدگیر فروشگاهی باید به آن توجه داشت، نوع کالاهای موجود در فروشگاه است .به طور مثال سیستم های RF برای فروشگاه های پوشاک، کتاب فروشی ها ، هایپر مارکت ها ، کفش فروشی ها و لوازم التحریر مناسب می باشند و سیستم های AM برای فروشگاه های پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایش و عینک فروشی ها مناسب اند.

مورد دیگری که در هنگام خرید گیت دزد گیر فروشگاهی باید به آن توجه کرد موقعیت فروشگاه است به طور مثال دوری یا نزدیکی فروشگاه به آسانسور یا پله برقی، ارتفاع سقف فروشگاه، دوری یا نزدیکی کالاهای فروشگاه به درب خروج و همچنین جنس درب خروج فروشگاه. آگاهی از این موارد ما را در خرید سیستم دزدگیر مناسب جهت فروشگاه یاری می نماید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه