کاسپین

گیت های دزدگیر فروشگاهی


۲۳ آذر گیت های دزدگیر فروشگاهی

گیت های دزدگیر فروشگاهی ; سرقت از فروشگاه ها یکی از مهمترین دغدغه های فروشگاه ها است. به همین خاطر صاحبان فروشگاه ها درصدد جستجوی راه حلی مناسب  برای رهایی از این مشکل م باشد. گیت های دزدگیر فروشگاهی در سرتاسر جهان به عنوان یک راه حل مناسب برای این مشکل به شمار می رود. به کمک گیت های دزدگیر فروشگاهی نه تنها هزینه های ناشی از سرقت فروشگاه ها کاهش می یابد، بلکه موجب می شود که فروشندگان وقت بیشتری برای پاسخ گویی به مشتریان داشته باشند که این امر خود رضایت مشتریان را به همراه دارد.گیت های دزدگیر فروشگاهی - فروشگاه بالنو

قابلیت های گیت های دزدگیر فروشگاهی  شرکت آینده سازان ایرسا کاسپین

امروزه به دلیل ترافیک های سنگین و پر هزینه بودن رفت و آمد ها، ارائه خدمات به سیستم های فروخته شده یکی از دغدغه های فروشندگان و خریداران بشمار می آید.

شرکت دزدگیر فروشگاهی اینده سازان ایرسا کاسپین گیت دزدگیر فروشگاهی جدید AM  خود را با قابلیت تنظیم با ریموت کنترل و لپ تاب ارائه کرده است که این امر موجب شده است که در بسیاری از مواقع در صورت بروز مشکل در دستگاه ، خریداران محترم به راحتی و با استفاده از ریموت کنترل  بدون نیاز به صرف هزینه و وقت دستگاه خود را تنظیم نمایند.

شکل ظاهری گیت های دزدگیر فروشگاهی

قابلیت نصب people counter (شمارنده افراد) و booster bag (تشخیص کیف های آلومینیومی) بر روی آنتن های کاسپین وجود دارد. شکل ظاهری آنتن های دزدگیر کاسپین بسیار متنوع و در اندازه های مختلف، مناسب با هر سلیقه ای می باشد که جلوه ی خاصی به فروشگاه شما می بخشد. یکی دیگر از ویژگی های آنتن ها ی گیت های دزدگیر فروشگاهی کاسپین قابلیت نصب پوستر با آرم فروشگاه بر روی آن می باشد که خود یک تبلیغ چشمگیر و متمایز است.

گیت های دزدگیر فروشگاهیش کاسپین قابلیت این را دارند که به تعداد متعدد در کنار هم قرار گیرند و درب های خروجی بسیار بزرگ را هم پوشش دهند که این قابلیت بسیار مناسب برای فروشگاه های زنجیره ای است که هم درب های خروج بزرگ دارند و هم بسیار شلوغ هستند.

شرکت ایرسا کاسپین ارائه کننده بهترین محصولات و خدمات در زمینه گیت های دزدگیر فروشگاهی می باشد در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی سایت ایرسا کاسپین مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه